Akademia Morskiego Żeglarstwa Regatowego – cykl interesujących spotkań.

Począwszy od lutego YKP Gdynia organizuje spotkania ze znanymi i utytułowanymi żeglarzami w ramach cyklu który nazwaliśmy Akademia Morskiego Żeglarstwa Regatowego. Niezależnie od tego kto i na czym pływa – zapraszamy wszystkich zainteresowanych członków naszego Klubu.

Co będziemy robić? W ramach spotkania będą krótkie – kilkunastominutowe wystąpienia znanych postaci z naszego żeglarskiego świata którzy naświetlą temat, a następnie poprowadzą dyskusję w ramach której będziemy mogli wzajemnie się od siebie uczyć jak skutecznie przygotować się do regat, jak brać w nich udział no i – w konsekwencji – wygrywać je, lub przynajmniej plasować się w czołówce.

Mamy nadzieję, że ta formuła znajdzie oddźwięk. Najbliższe dwa spotkania są już zaplanowane.

Pierwsze poprowadzi kolega Czesław Perlicki i będzie ono dotyczyło przygotowania jachtu do startu w regatach.

Czesław Perlicki Zdjecia_archiwum_Czeslawa_Perlickiego_009

Drugie spotkanie poprowadzi Jarosław Kaczorowski i będziemy rozmawiać o żeglowaniu podczas trudnych warunków.

Obraz1 Jaro kaczorowski3

Poza spotkaniami na sali – jak tylko zwodujemy nasze jachty – będziemy się również zorganizować spotkania i treningi na wodzie. Od czego to zależy? Tylko i wyłącznie od Waszych chęci i zaangażowania w postaci zgłoszeń i obecności.

Szczegóły dostępne w ramach wydarzeń publikowanych na naszym profilu Facebook po adresem https://www.facebook.com/ykpgdynia/

Z uwagi na konieczność organizacji odpowiedniej liczby miejsc prosimy o wcześniejsze głoszenia mailowe na adres krzesinski.maciej@gmail.com

 

 

Comments are closed.