Parada Niepodległości.

W poniedziałek 11 listopada, w samo południe wyruszy ulicami Gdyni Wielka Parada Niepodległości. Po raz kolejny wezmą w niej udział żeglarze w tym nasz Klub. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!

 

Od kilku lat roku gdyńskie kluby i organizacje skupione w Pomorskim Związku Żeglarskim biorą udział w Wielkiej Paradzie Niepodległości, czyli najważniejszym elemencie Gdyńskich Urodzin Niepodległej. Co roku żeglarze z klubowymi banerami i galowymi mundurami świętują rocznicę powrotu Polski na mapę świata. Liczymy, iż w tym roku będziemy godnie reprezentować brać żeglarską w 101 urodzinach Naszej Niepodległej Ojczyzny.

Spotkajmy się 11 listopada o godzinie 11.30 na ul. Dworcowej, przy dworcu SKM Gdynia Główna. Stamtąd o godzinie 12 ruszymy w Wielkiej Paradzie Niepodległości ulicami Dworcową, 10 Lutego i Skwerem Kościuszki pod Pomnik Polski Morskiej na skwerze Kościuszki, gdzie odbędą się oficjalne uroczystości z udziałem władz miasta, dowództwa Marynarki Wojennej, delegacji organizacji społecznych.

Szczegółowe informacje: www.paradagdynia.pl

Zapraszamy do uczestnictwa!

 

Comments are closed.