Banderę staw!

Punktualnie o godzinie 11.00 w dniu 3 maja Yacht Klub Polski Gdynia podniósł banderę w swoim 96-tym sezonie istnienia. Uroczystość ze względu na panujące warunki i obostrzenia miała kameralny charakter. Na Uroczyste Otwarcie sezonu musimy jeszcze zaczekać.

 

 

 

Komandor Marek Stawiszyński w dniu 3 maja podniósł banderę w naszym kolejnym sezonie żeglarskim. Niestety ta wyjątkowa chwila w życiu klubowym w obecnym roku miała zgoła odmienny charakter. Ze względów epidemiologicznych i wprowadzony zakaz zgromadzeń ceremonia odbyła się w kameralnym gronie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na Uroczyste Otwarcie Sezonu musimy jeszcze zaczekać. Datę tej uroczystości na dzień dzisiejszy trudno przewidzieć. Na pewno odbędzie się ona w najbliższym możliwym i bezpiecznym dla zdrowia wszystkich uczestników terminie, o czym poinformujemy ze stosownym wyprzedzeniem.

Szanowni Państwo zaistniała sytuacja wymaga od nas wszystkich zachowania niezwykłej ostrożności i jest egzaminem odpowiedzialności. Wierzymy, że kroki przez nas podjęte spotkają się z Państwa pełnym zrozumieniem i w obecnej sytuacji jest to jedyne słuszne rozwiązanie.

Zdrowia i dbajcie o siebie!

Comments are closed.