Na wodę! Poszli. W końcu!!

Nic nie sprawiło w tym roku większej radości naszym zawodnikom, niż pierwszy trening na naszych gdyńskich wodach. W dniu wczorajszym pierwsi zawodnicy grupy Laser wypłynęli na wody zatoki. Natomiast nasza Szkółka „przywitała” się z łódkami. W weekend następne grupy wracają do treningów!

 

 

Grupa Trenera Filipa Lewandowskiego, jako pierwsza w tym sezonie rozpoczęła treningi na wodach zatoki gdańskiej. „Po okresie zimowym oraz opóźnieniu w zejściu na wodę, związanym z obowiązującym stanem epidemiologicznym, widać obniżenie jakości. Jednak bardziej budujące są chęci i widoczna radość z żeglowania, którą mam nadzieje przełożymy w najbliższym czasie na podniesienie poziomu sportowego” – podsumował pierwszy trening Trener Filip.

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szkółka żeglarska wraz z naszymi Trenerkami Martyną Goszczyńską i Zosią Urbaś rozpoczęła pierwsze zajęcia od przypomnienie naszym najmłodszym zawodnikom podstawowych zasad oraz krótkiego kontaktu z łódkami na wodzie. Jeszcze bez żagli, ale już niebawem ma to się zmienić.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W weekend, oczywiście z zachowaniem obowiązujących ZASAD ORGANIZACJI ZAJĘĆ TRENINGOWYCH, mają się odbyć treningi wszystkich grup szkoleniowych. Wracamy do gry!! 

 

 

 

 

 

 

 

Comments are closed.