Nowe – stare władze YKP Gdynia.

W dniu 26 września w siedzibie Klubu obyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze, które wyłoniło nowe władze na kadencję 2021-25. Przez kolejne cztery lata ster Klubu będzie leżał w rękach Komandora Marka Stawiszyńskiego.

 

 

 

Skład Zarządu YKP GDYNIA kadencji 2021-2025:

Marek Stawiszyński – Komandor YKP Gdynia

Adam Selonke – Zastępca Komandora

Paulina Grześ – Sekretarz

Janusz Wiśniewski – Skarbnik

Kajetan Komar-Komarowski – Wicekomandor ds. organizacyjnych

Dariusz Dołęga – Wicekomandor ds. sportowych

Robert Gwóźdź – Wicekomandor ds. morskich

 

Komandor Marek Stawiszyński będzie pełnił swoją funkcję już trzecią kadencję (wcześniej był Komandorem w latach 2010-13 i 2017-21).

 

W skład Komisji Rewizyjnej weszli: Zbigniew Zarobkiewicz, Krzysztof Biela, Krzysztof Brzeziński i Jan Goździkowski. Sąd Koleżeński będą stanowić: Jarosław Kaczorowski, Paweł Nowakowski i Krzysztof Święcki.

Nowym Władzom życzymy udanej pracy!

.

Ponadto Walne Zgromadzenie podjęło istotną uchwałę dotyczącą podpisania porozumienia w sprawie projektu Nowa Marina Gdynia i miejsca w nim Yacht Klubu Polski Gdynia. Uchwała ta wywołała gorącą  i bardzo emocjonującą dyskusję, co tylko pokazuje jak ważnym dla wielu osób jest los Klubu. Przedstawiony projekt porozumienia stanowi owoc ponad ośmioletnich rozmów i negocjacji pomiędzy Polskim Związkiem Żeglarskim a zainteresowanymi klubami (poza YKP Gdynia są w nim jeszcze JKM Gryf Gdynia i YK Stal Gdynia).

 

 

Comments are closed.