M-sce | Numer na żaglu | Nazwisko | Imię | Rok | Klub | Miejsca w wyścigach | Punkty Suma | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | POL-54179 | ROKOSZ SZOPIŃSKA | JULIA JOANNA |
|
KS SPÓJNIA WARSZAWA | 1 | 1 | 2 | 1 | *4 | 3 | 1 | 9.00 |
2. | POL-53990 | JĘDRZEJEWSKA GORALSKA | OLGA KATARZYNA |
|
YKP WARSZAWA | 4 | 2 | 4 | 4 | *11 | 2 | 6 | 22.00 |
3. | POL-53600 | FLOREK SZPUŁA | FILIP ROBERT |
|
CHKŻ CHOJNICE | 2 | *12 | 1 | 6 | 3 | 5 | 8 | 25.00 |
4. | POL-54407 | KALINOWSKA PAJĄCZKOWSKI | JUSTYNA WOJTEK |
|
MKS DWÓJKA WARSZAWA | 3 | 10 | *19 | 2 | 7 | 1 | 5 | 28.00 |
5. | POL-53619 | MARCINIAK MATWIEJCZUK | ANTONINA ANNA |
|
MOS SSW IŁAWA | 5 | 5 | *10 | 7 | 1 | 9 | 3 | 30.00 |
6. | POL-54219 | JASKÓLSKI DZIK | DAMIAN KAJETAN |
|
SEJK POGOŃ SZCZECIN | 8 | 6 | 5 | *9 | 8 | 7 | 4 | 38.00 |
7. | POL-53378 | CESARSKI SUCHECKI | KAMIL ROBERT |
|
BAZA MRĄGOWO | 6 | 11 | *12 | 11 | 2 | 6 | 9 | 45.00 |
8. | POL-53604 | BARTOSIEWICZ OSTROWSKA | EWA KATARZYNA |
|
KS SPÓJNIA WARSZAWA | *11 | 3 | 7 | 5 | 10 | 11 | 10 | 46.00 |
9. | POL-153600 | SZCZĘSNA RESZKA | EWA JAGODA |
|
CHKŻ CHOJNICE YKP WARSZAWA | 20 | 7 | *DSQ | 8 | 9 | 4 | 2 | 50.00 |
10. | POL-53374 | ANZEL DEMSKA | KAROLINA KLAUDIA |
|
BAZA MRĄGOWO | 7 | 9 | 14 | *19 | 5 | 8 | 7 | 50.00 |
11. | POL-53617 | SAWICKI KRUCZYŃSKI | EMIL PIOTR |
|
MKS DWÓJKA WARSZAWA YKP GDYNIA | 10 | *13 | 11 | 3 | 6 | 10 | 11 | 51.00 |
12. | POL-53608 | SIKORSKA SIKORSKA | SANDRA SARA |
|
LKS CHARZYKOWY | 9 | 4 | 3 | 10 | 14 | 19 | *24 | 59.00 |
13. | POL-53621 | WARMOWSKI DYCZEWSKI | KACPER PAWEŁ |
|
YKP GDYNIA | 13 | 8 | 16 | *30 | 13 | 16 | 14 | 80.00 |
14. | POL-53607 | WYROWIŃSKI JANOWCZYK | ŁUKASZ DOMINIK |
|
CHKŻ CHOJNICE | *21 | 15 | 8 | 13 | 15 | 20 | 12 | 83.00 |
15. | POL-53341 | WAWEREK BAJKO | TOMASZ JERZY |
|
JK KAMIEŃ POMORSKI | 16 | *33 | 22 | 15 | 12 | 13 | 17 | 95.00 |
16. | POL-53603 | ŻAKOWSKI DUBIELAK | MAKSYMILIAN SONIA |
|
MKR TRAMP MIELNO | *25 | 16 | 15 | 20 | 22 | 12 | 13 | 98.00 |
17. | POL-53616 | MANTHEY SMARDZ | MAGDA PAMELA |
|
YKP GDYNIA | 18 | 17 | *21 | 12 | 21 | 14 | 16 | 98.00 |
18. | POL-49890 | MALINOWSKA SĘPIOŁ | JUDYTA ALEKSANDRA |
|
KŻ VI-KING CZŁUCHÓW | 14 | 23 | 17 | 17 | *25 | 15 | 15 | 101.00 |
19. | POL-52727 | ALBRECHT SIKORA | ALEKSANDER ADAM |
|
SEJK POGOŃ SZCZECIN | 23 | 24 | 6 | 22 | 20 | 24 | *32 | 119.00 |
20. | POL-52823 | GAWLIK CIUPKA | KAROLINA MARIA |
|
UKS FIR WARSZAWA | 12 | *30 | 27 | 14 | 16 | 30 | 23 | 122.00 |
21. | POL-53916 | SZYMASZEK BEAUMONT | TOMASZ DAMIEN |
|
YKP KRAKÓW JACHT KLUB POGORIA III | 27 | 21 | 9 | 16 | 23 | 28 | *33 | 124.00 |
22. | POL-1 | BANAŚ CHRZANOWSKI | ANTONI RADOSŁAW |
|
UKS FIR WARSZAWA | 15 | *29 | 20 | 21 | 19 | 29 | 21 | 125.00 |
23. | POL-5360 | BŁAŻEWSKA TRAUTMAN | AGATA KATARZYNA |
|
KS SPÓJNIA WARSZAWA | 19 | 18 | *BFD | 28 | 17 | 23 | 25 | 130.00 |
24. | POL-20 | MOCZARSKI ŻOŁNOWSKI | VICTOR WOJCIECH |
|
YKP GDYNIA | *31 | 20 | 18 | 29 | 27 | 22 | 19 | 135.00 |
25. | POL-53564 | GOZDECKI REY | GUSTAW BARTŁOMIEJ |
|
WTW WARSZAWA | *33 | 25 | 13 | 25 | 26 | 25 | 22 | 136.00 |
26. | POL-52923 | SKRZYPKIEWICZ MARCZAK | MICHAŁ PRZEMYSŁAW |
|
KS SPÓJNIA WARSZAWA | 26 | 19 | 26 | 26 | *32 | 21 | 18 | 136.00 |
27. | POL-50 | MIDOR PAWELA | JAKUB PIOTR |
|
UKS WIKING ZARZECZE | 22 | 27 | 24 | *31 | 29 | 17 | 20 | 139.00 |
28. | POL-5356 | MATYSIK BEAUMONT | JULIA AMELIA |
|
YKP KRAKÓW | 17 | 14 | *BFD | 34 | 30 | 18 | 27 | 140.00 |
29. | POL-52730 | STĘPKOWSKA MAJKUTEWICZ | ALEKSANDRA KATARZYNA |
|
AZS AWFIS GDAŃSK | 29 | *32 | 23 | 18 | 28 | 26 | 28 | 152.00 |
30. | POL-53488 | RYŻEWSKA ŻURAWIŃSKA | KAROLINA PAULINA |
|
SEJK POGOŃ SZCZECIN | 28 | 34 | 25 | 23 | 18 | *36 | 26 | 154.00 |
31. | POL-53601 | PĘTLAK PĘTLAK | WOJCIECH ADAM |
|
YC NAUTICUS OLSZTYN | 24 | 35 | *BFD | 24 | 24 | 27 | 30 | 164.00 |
32. | POL-52924 | BARGAŃSKI KAMIŃSKI | MARCIN PIOTR |
|
YKP GDYNIA | 30 | 22 | 30 | *33 | 31 | 33 | 31 | 177.00 |
33. | POL-52423 | SZAŁAPATA KULESZA | MARCIN KRZYSZTOF |
|
KŻ VI-KING CZŁUCHÓW | 32 | 31 | 29 | 27 | *35 | 32 | 29 | 180.00 |
34. | POL-50989 | GOCKI GOCKI | JAN MICHAŁ |
|
YKP BIELSKO | 36 | 26 | 28 | *DSQ | 34 | 35 | 34 | 193.00 |
35. | POL-53615 | WALKOWIAK GONIA | MATEUSZ KAROL |
|
SKŻ HESTIA SOPOT | 37 | 28 | *DNF | 32 | 36 | 31 | 38 | 202.00 |
36. | POL-54 | BURCZYŃSKA SZCZEPANIK | AGATA ROBERT |
|
YC NAUTICUS OLSZTYN | 35 | 36 | 31 | 35 | 33 | *37 | 36 | 206.00 |
37. | POL-BN | MAJKUTEWICZ ZIÓŁKOWSKI | JAN MARCIN |
|
AZS AWFIS GDAŃSK | 34 | 37 | *DNF | DNF | 38 | 34 | 35 | 217.00 |
38. | POL-5 | WAWRYK ŁABANOWSKI | TYMOTEUSZ BARTOSZ |
|
YC NAUTICUS OLSZTYN | 38 | 38 | *DNF | 36 | 37 | 38 | 37 | 224.00 |
Tabela wyników została sporządzona przez "Program Regatowy 2003 - Gdańsk" .
Czas wykonania : 2011-09-03 18:24:09