Wyniki LAR

 
Wyniki po uwzględnieniu 1  odrzutka
 
Mce Nr_żagl Nazwisko Punkty 1 2 3 4 5 6
1 POL 209035 Tytus Butowski, 2001, KS AZS AWFiS Gdańsk 8,0 1 1 1 (3) 3 2
2 POL 210947 Łukasz Machowski, 2001, MKS 2 Warszawa 11,0 2 (15) 2 2 4 1
3 POL 214216 Julka Rogalska, 2002, Giżycka Grupa Regatowa 19,0 (12) 3 5 1 2 8
4 POL 1 Mikołaj Silny, 2002, Sejk Pogoń Szczecin 21,0 3 (14) 7 7 1 3
5 POL 213355 Przemysław Machowski, 2003, MKS 2 Warszawa 24,0 5 5 3 (6) 6 5
6 BLR 203732 Yauheni Madytski, 2003, SDUSHOR Minsk 30,0 6 2 4 11 7 (16)
7 POL 8 Maciej Jarosz, Hanker Sailing Team 35,0 7 4 10 (23) 10 4
8 BLR 203772 Ivan Mshensky, 2003, RCOP Minsk Belarus 50,0 8 (20) 15 8 8 11
9 POL 213514 Jakub Ławicki, 2002, MKŻ Arka Gdynia 54,0 11 (25) 12 10 12 9
10 POL 189349 Piotr Masztalerz, 2001, TKŻ Toruń 59,0 (24) 8 6 19 9 17
11 BLR 203738 Ekaterina Sanko, 1999, SDUSHOR Minsk 60,0 20 (22) 17 12 5 6
12 POL 212962 Marcelina Korszon, 2002, UKS FIR Warszawa 61,0 19 7 13 5 17 (23)
13 POL 214224 Tomasz Trojnowicz, 2003, Giżycka Grupa Regatowa 62,0 (30) 12 19 13 11 7
14 POL 212588 Rajchert Filip, 2003, MKS 2 Warszawa 64,0 (18) 6 11 17 16 14
15 POL 210221 Kinga Brzóska, 2002, MKŻ Arka Gdynia 68,0 4 (26) 9 22 13 20
16 POL 204343 Hubert Polaczyk, 2001, KŻ Mewa Poznań 70,0 10 19 8 21 (31) 12
17 POL 207099 Magdalena Placzke, 2001, UKS FIR Warszawa 82,0 (32) 13 14 15 22 18
18 POL 88 Oliwia Laskowska, 2001, CHKŻ Chojnice 88,0 17 (27) 27 9 14 21
19 POL 209471 Gerard Polaczyk, 2003, KŻ Mewa Poznań 98,0 16 9 29 16 (30) 28
20 POL 194897 Mateusz Grzempa, 2002, CHKŻ Chojnice 98,0 15 29 (31) 29 15 10
21 BLR 186390 Yana Obuhova, 2003, SDUSHOR Minsk 98,5 21 10 24 (25) 18 25
22 POL 201013 Nawojka Ślusarska, 2003, KŻ Mewa Poznań 103,0 (33) 21 33 4 19 26
23 EST 20643 Dominik Śliwiński, 2003, KS AZS AWFiS Gdańsk 103,0 25 23 22 20 (29) 13
24 POL 196962 Wiedenheft Jakub, 2003, MKŻ Arka Gdynia 105,0 22 11 30 27 (ufd) 15
25 POL 201105 Barłomiej Mierzwa, 2003, TS Kuźnia Rybnik 119,0 9 28 28 (30) 25 29
26 CAN 212631 Stanisław Konarzewski, 2004, KS AZS AWFiS Gdańsk 119,0 26 (37) 18 32 24 19
27 POL 213309 Michał Paciorek, 2004, KS Spójnia Warszawa 120,0 (34) 16 32 18 20 34
28 POL 192583 Agata Kalinowska, 2001, CHKŻ Chojnice 120,0 23 31 16 26 (37) 24
29 POL 194967 Hanna Dmochowska, 2004, MKŻ Arka Gdynia 124,0 13 17 23 (41) 35 36
30 POL 180716 Filip Kapała, 2004, MKŻ Arka Gdynia 131,0 14 35 21 34 (ufd) 27
31 POL 196898 Kacper Żywiczka, 2004, CHKŻ Chojnice 134,0 27 24 26 (40) 27 30
32 POL 204763 Przemysław Okoński, 2003, UKS FIR Warszawa 134,5 (41) 40 24 14 34 22
33 POL 190544 Alan Kocięda, 2004, MKŻ Arka Gdynia 151,0 29 (42) 20 42 28 32
34 POL 191842 Hubert Maczyszyn, 2003, Giżycka Grupa Regatowa 158,0 38 18 36 28 (39) 38
35 POL 199296 Krystian Nawrat, 1967, LOK KW Garland Gliwice 162,0 37 30 34 35 26 (44)
36 POL 212958 Natalia Borusińska, 2002, UKS Zalew Kielce 163,0 28 38 39 37 21 (40)
37 POL 212648 Zuzanna Tarnawska, 2002, MKŻ Arka Gdynia 169,0 35 (44) 40 31 32 31
38 POL 202655 Maguda Oskar, 2002, Giżycka Grupa Regatowa 170,0 36 39 38 24 33 (42)
39 POL 191836 Amelia Dziąba, 2003, Giżycka Grupa Regatowa 174,0 (44) 41 37 36 23 37
40 POL 19183 Agnieszka Piekło, 1990, AZS AWFiS Gdańsk 176,0 31 36 35 39 (43) 35
41 POL 212632 Jędrzej Marciniak, 2004, JKW Poznań 177,0 (42) 33 42 33 36 33
42 POL 95786 Karol Eriksson, 2004, MKŻ Arka Gdynia 192,0 39 32 (dns) 38 40 43
43 POL 212202 Kejaten Gliniecki, 2002, UKS FIR Warszawa 206,0 (45) 34 43 43 41 45
44 POL 190823 Dobromir Sokołowski, 2004, JKW Poznań 207,0 40 (45) 44 44 38 41
45 POL 211227 Borys Surowiec, 2000, UKS FIR Warszawa 208,0 43 43 41 (45) 42 39
46 POL 182211 Piotr Vogel, 2005, JKW Poznań 231,0 (dns) dns dns dns 44 46
 

ZW Program do Obliczania Wynikow Regat, 4.024.004
Copyright 1986 - 2019, Leo G Eggink, Zoetermeer
Informacje o ZW: http://www.zw-scoring.nl