M-sce | Numer na żaglu | Nazwisko | Imię | Rok | Klub | Miejsca w wyścigach | Punkty Suma | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | POL-1554 | STANIUL | MIKOŁAJ |
|
YKP GDYNIA | 2 | 4 | 1 | 7.00 |
2. | POL-1522 | DZIK | HANNA |
|
SSW IŁAWA | 5 | 1 | 2 | 8.00 |
3. | POL-1541 | KAMIŃSKI | WIKTOR |
|
YKP GDYNIA | 6 | 12 | 1 | 19.00 |
4. | POL-1619 | STORCH | JAKUB |
|
YK STAL GDYNIA | 7 | 3 | 9 | 19.00 |
5. | POL-1158 | URZĘDOWSKI | SZYMON |
|
KS WIATERNI NOWY TARG | 1 | 13 | 6 | 20.00 |
6. | POL-1507 | LUDWŃSKI | KACPER |
|
JKCŻ SZCZECIN | 2 | 8 | 12 | 22.00 |
7. | POL-980 | ROSPOND | MAREK |
|
UKŻ HORN KRAKÓW | 15 | 6 | 3 | 24.00 |
8. | POL-1553 | JASIEWICZ | KONRAD |
|
MKŻ ARKA GDYNIA | 10 | 8 | 10 | 28.00 |
9. | POL-1531 | CHŁOPEK | MIKOŁAJ |
|
YK STAL GDYNIA | 11 | 2 | 16 | 29.00 |
10. | POL-1260 | BARTKOWIAK | MIKOŁAJ |
|
CHKŻ CHOJNICE | 11 | 5 | 14 | 30.00 |
11. | POL-1160 | KASIAK | HUBERT |
|
UKS "ZALEW KIELCE" | 8 | 14 | 9 | 31.00 |
12. | POL-1082 | BIAŁAŚ | KRZYSZTOF |
|
SSW IŁAWA | 4 | 25 | 5 | 34.00 |
13. | POL-986 | GRANICA | MARIA |
|
SSW IŁAWA | 5 | 29 | 4 | 38.00 |
14. | POL-1307 | KRASODOMSKI | MICHAŁ |
|
YKP GDYNIA | 24 | 4 | 11 | 39.00 |
15. | POL-1050 | DYNIEWSKI | IGOR |
|
BTŻ BYDGOSZCZ | 7 | 6 | 26 | 39.00 |
16. | POL-1515 | DANOWSKI | BARTOSZ |
|
YK STAL GDYNIA | 27 | 7 | 7 | 41.00 |
17. | POL-1159 | BUTOWSKI | TYTUS |
|
YKP GDYNIA | 18 | 7 | 17 | 42.00 |
18. | POL-1312 | NOCHOWICZ | ZOFIA |
|
AZS POZNAŃ | 8 | 9 | 28 | 45.00 |
19. | POL-698 | GOŁĘBIOWSKA | WIKTORIA |
|
SSW IŁAWA | 3 | 30 | 13 | 46.00 |
20. | POL-84 | SIBILSKI | JAN |
|
ŻLKS KIEKRZ | 19 | 12 | 15 | 46.00 |
21. | POL-1302 | PILARCZYK | JAKUB |
|
CHKŻ CHOJNICE | 24 | 5 | 19 | 48.00 |
22. | POL-1216 | SZMIT | JULIA |
|
MBSW/UKŻR "NIEGOCIN" | 30 | 10 | 8 | 48.00 |
23. | POL-1319 | ABRAMOWICZ | MACIEJ |
|
SSW IŁAWA | 10 | 11 | 28 | 49.00 |
24. | POL-1388 | MAZUREK | BARBARA |
|
UKS "ZALEW KIELCE" | 12 | 36 | 3 | 51.00 |
25. | POL-982 | MALINOWSKI | PIOTR |
|
SSW IŁAWA | 38 | 3 | 13 | 54.00 |
26. | POL-1129 | KUGACKI | MICHAŁ |
|
YKP GDYNIA | 18 | 28 | 8 | 54.00 |
27. | POL-1581 | GRACZYK | FILIP |
|
SSW IŁAWA | 20 | 1 | 34 | 55.00 |
28. | POL-1584 | DOMAGAŁA | JAKUB |
|
CHKŻ CHOJNICE | 3 | 17 | 35 | 55.00 |
29. | POL-2918 | KARMOLIŃSKI | STANISŁAW |
|
YKP GDYNIA | 34 | 11 | 10 | 55.00 |
30. | POL-1363 | SZMIT | FILIP |
|
MBSW/UKŻR "NIEGOCIN" | 13 | 22 | 20 | 55.00 |
31. | POL-1167 | KLIMASZEWSKI | WOJCIECH |
|
MBSW/UKŻR "NIEGOCIN" | 16 | 16 | 24 | 56.00 |
32. | POL-1443 | SZYMCZAK | RAFAŁ |
|
YKP GDYNIA | 23 | 9 | 25 | 57.00 |
33. | POL-1220 | KAZYKALEWICZ | NATALIA |
|
CHKŻ CHOJNICE | 25 | 13 | 19 | 57.00 |
34. | POL-1529 | OSTROWSKI | PIOTR |
|
UKS FIR WARSZAWA | 4 | 18 | 36 | 58.00 |
35. | POL-1362 | ŁOZAK | KINGA |
|
MBSW/UKŻR "NIEGOCIN" | 35 | 18 | 7 | 60.00 |
36. | POL-1611 | WAŁCZYK | BARTOSZ |
|
JKW POZNAŃ | 26 | 14 | 21 | 61.00 |
37. | POL-1595 | JANOWSKA | WERONIKA |
|
OPTI CWM GDYNIA | 15 | 30 | 16 | 61.00 |
38. | POL-893 | JABŁOŃSKI | KAJETAN |
|
YK STAL GDYNIA | 1 | 58 | 4 | 63.00 |
39. | POL-1018 | ŁANGOWSKI | SEWERYN |
|
LKS CHARZYKOWY | 34 | 24 | 6 | 64.00 |
40. | POL-1193 | ABRAMOWICZ | PAWEŁ |
|
SSW IŁAWA | 9 | 37 | 18 | 64.00 |
41. | POL-200 | KWIATKOWSKI | MARIUSZ |
|
KS "ZATOKA PUCK" | 14 | 22 | 31 | 67.00 |
42. | POL-1991 | BOLDA | KAMIL |
|
KS "ZATOKA PUCK" | 17 | 27 | 24 | 68.00 |
43. | POL-1209 | SILNY | MIKOŁAJ |
|
KSCŻ SZCZECIN | 39 | 20 | 11 | 70.00 |
44. | POL-1592 | KOPEĆ | JAKUB |
|
OPTI CWM GDYNIA | 21 | 26 | 23 | 70.00 |
45. | POL-1225 | WŁUDYKA | KACPER |
|
YKP GDYNIA | 48 | 21 | 2 | 71.00 |
46. | POL-1460 | ZUBEL | PHILIP |
|
ŻMKS POZNAŃ | 22 | 23 | 27 | 72.00 |
47. | POL-491 | BŁASZAK | KAROLINA |
|
MKŻ ARKA GDYNIA | 37 | 2 | 35 | 74.00 |
48. | POL-1598 | WEISS | MARTA |
|
YKP GDYNIA | 42 | 16 | 17 | 75.00 |
49. | POL-1285 | WAŚNIEWSKA | EMILIA |
|
SSW IŁAWA | 33 | 33 | 12 | 78.00 |
50. | POL-959 | LEHMANN | WIKTORIA |
|
AZS POZNAŃ | 23 | 15 | 44 | 82.00 |
51. | POL-1556 | POPŁONYK | MARTA |
|
AZS POZNAŃ | 62 | 17 | 5 | 84.00 |
52. | POL-1433 | SIUTKOWSKI | FILIP |
|
OPTI CWM GDYNIA | 36 | 19 | 30 | 85.00 |
53. | POL-1286 | DZIK | BARBARA |
|
SSW IŁAWA | 60 | 15 | 14 | 89.00 |
54. | POL-1574 | KUJAWIŃSKA | MATYLDA |
|
AZS POZNAŃ | 33 | 41 | 15 | 89.00 |
55. | POL-1819 | SZYMAŃSKI | TYMON |
|
OPTI CWM GDYNIA | 30 | 34 | 26 | 90.00 |
56. | POL-1704 | MATHEO | JULIA |
|
MKŻ ARKA GDYNIA | 12 | 51 | 29 | 92.00 |
57. | POL-1291 | KRUCZYŃSKI | MATEUSZ |
|
OPTI CWM GDYNIA | 21 | 39 | 32 | 92.00 |
58. | POL-1403 | WIŚNIEWSKA | AGATA |
|
YKP GDYNIA | 42 | 28 | 23 | 93.00 |
59. | POL-1557 | STRUPIŃSKI | MICHAŁ |
|
MBSW/UKŻR "NIEGOCIN" | 38 | 34 | 22 | 94.00 |
60. | POL-1555 | MORITZ | ZOFIA |
|
UKS FIR WARSZAWA | 39 | 10 | 47 | 96.00 |
61. | POL-958 | TOMASZEWSKA | JULIA |
|
AZS POZNAŃ | 36 | 31 | 30 | 97.00 |
62. | POL-14 | WĘGRZYN | TYMOTEUSZ |
|
MKŻR SZCZECIN | 20 | 39 | 41 | 100.00 |
63. | POL-1424 | PLACZKE | MAGDA |
|
UKS FIR WARSZAWA | 31 | 52 | 18 | 101.00 |
64. | POL-1614 | SULIMA | STANISŁAW |
|
YK STAL GDYNIA | 40 | 25 | 37 | 102.00 |
65. | POL-1550 | ZBLEWSKI | MIKOŁAJ |
|
LKS CHARZYKOWY | 28 | 46 | 29 | 103.00 |
66. | POL-1008 | OKUNIEWSKI | MACIEK |
|
KS "ZATOKA PUCK" | 22 | 50 | 33 | 105.00 |
67. | POL-1577 | GORALSKI | JAN |
|
YKP GDYNIA | 31 | 38 | 38 | 107.00 |
68. | POL-1826 | MICIŃSKA | MAJA |
|
YKP GDYNIA | 44 | 19 | 45 | 108.00 |
69. | POL-969 | FOLGA | KACPER |
|
SSW IŁAWA | 26 | 32 | 50 | 108.00 |
70. | POL-1422 | PLACZKE | PAULINA |
|
UKS FIR WARSZAWA | 14 | 43 | 52 | 109.00 |
71. | POL-155 | KAMIŃSKI | BARTEK |
|
KS "ZATOKA PUCK" | 17 | 67 | 25 | 109.00 |
72. | POL-987 | STRYCZYŃSKI | JAKUB |
|
ŻMKS POZNAŃ | 29 | 40 | 40 | 109.00 |
73. | POL-1919 | SZADZIUL | ZUZANNA |
|
YKP GDYNIA | 35 | 48 | 27 | 110.00 |
74. | POL-1701 | STANISŁAWSKI | KACPER |
|
MKŻ ARKA GDYNIA | 19 | 44 | 48 | 111.00 |
75. | POL-1081 | SAWICKI | OSKAR |
|
LKS CHARZYKOWY | 16 | 42 | 55 | 113.00 |
76. | POL-1323 | BAZYLKO | NATALIA |
|
MKŻ ARKA GDYNIA | 48 | 20 | 45 | 113.00 |
77. | POL-2003 | SIATA | IGOR |
|
KS "ZATOKA PUCK" | 9 | 51 | 54 | 114.00 |
78. | POL-1198 | ZABŁOCKI | JAN |
|
AZS POZNAŃ | 61 | 31 | 22 | 114.00 |
79. | POL-1610 | CHWALCZEWSKI | KONRAD |
|
MKŻ ARKA GDYNIA | 13 | 63 | 39 | 115.00 |
80. | POL-1437 | JANKOWSKI | MATEUSZ |
|
UKS "SZKWAŁ" LEGIONOWO | 56 | 29 | 31 | 116.00 |
81. | POL-647 | GRACZYKOWSKI | MACIEJ |
|
BTŻ BYDGOSZCZ | 27 | 53 | 37 | 117.00 |
82. | POL-435 | GINTER | MIKOŁAJ |
|
MKŻ ARKA GDYNIA | 47 | 32 | 41 | 120.00 |
83. | POL-1628 | MAZUR | MATEUSZ |
|
MKŻ ARKA GDYNIA | 43 | 38 | 39 | 120.00 |
84. | POL-1441 | HEWELT | OSKAR |
|
YKP GDYNIA | 28 | 47 | 48 | 123.00 |
85. | POL-1364 | GUBIN | WIKTORIA |
|
MBSW/UKŻR "NIEGOCIN" | 53 | 42 | 32 | 127.00 |
86. | POL-951 | NOWOSIELSKA | MARIA |
|
WTW WARSZAWA | 53 | 37 | 40 | 130.00 |
87. | POL-1386 | SUDNIK | PATRYCJA |
|
KS "ZATOKA PUCK" | 40 | 35 | 56 | 131.00 |
88. | POL-1561 | SYKUŁA | JAKUB |
|
MKŻ ARKA GDYNIA | 41 | 47 | 43 | 131.00 |
89. | POL-2106 | DREGER | MIKOŁAJ |
|
AZS UW WARSZAWA | 47 | 41 | 44 | 132.00 |
90. | POL-1230 | SOKOŁOWSKI | HUBERT |
|
AZS POZNAŃ | 57 | 35 | 42 | 134.00 |
91. | POL-1020 | TOPKA | WIKTORIA |
|
SSW IŁAWA | 68 | 21 | 47 | 136.00 |
92. | POL-1337 | LEGUTKO | DANIEL |
|
KS WIATERNI NOWY TARG | 37 | 65 | 34 | 136.00 |
93. | POL-1830 | BIELECKI | BORYS |
|
YKP GDYNIA | 45 | 36 | 55 | 136.00 |
94. | POL-95 | SZPOR | ZOFIA |
|
WTW WARSZAWA | 52 | 48 | 38 | 138.00 |
95. | POL-1602 | ŻOŁNOWSKI | WOJCIECH |
|
YKP GDYNIA | 66 | 23 | 51 | 140.00 |
96. | POL-1998 | RUSZKOWSKI | HUBERT |
|
OPTI CWM GDYNIA | 51 | 57 | 33 | 141.00 |
97. | POL-1217 | KRAJEWSKI | BARTEK |
|
KS "ZATOKA PUCK" | 25 | 64 | 53 | 142.00 |
98. | POL-003 | IGNACIUK | KAROLINA |
|
KS "ZATOKA PUCK" | 50 | 57 | 36 | 143.00 |
99. | POL-1138 | ŻEBROWSKI | JAKUB |
|
UKS "SZKWAŁ" LEGIONOWO | 46 | 52 | 46 | 144.00 |
100. | POL-12 | NAUMIUK | SZYMON |
|
WTW WARSZAWA | 6 | DNF | 65 | 146.00 |
101. | POL-989 | MICHALSKA | ANNA |
|
ŻLKS KIEKRZ | 50 | OCS | 21 | 146.00 |
102. | POL-1469 | STANASZEK | ANNA |
|
KS WIATERNI NOWY TARG | 32 | 53 | 61 | 146.00 |
103. | POL-1188 | SMAGOWICZ | MAGDALENA |
|
UKŻ HORN KRAKÓW | 60 | 43 | 43 | 146.00 |
104. | POL-1563 | JABŁOŃSKA | NATALIA |
|
MKŻ ARKA GDYNIA | 54 | 26 | 67 | 147.00 |
105. | POL-64 | MARCZAK | KONSTANTY |
|
UKS "SZKWAŁ" LEGIONOWO | 29 | 61 | 58 | 148.00 |
106. | POL-1076 | PAWŁOWSKA | OLIWIA |
|
UKS FIR WARSZAWA | 65 | 24 | 60 | 149.00 |
107. | POL-1499 | BARTKOWIAK | MARIA |
|
AZS POZNAŃ | 44 | 56 | 49 | 149.00 |
108. | POL-423 | MICHALIK | MAKS |
|
WTW WARSZAWA | 55 | DNF | 20 | 150.00 |
109. | POL-1184 | KUBIAK | ARKADIUSZ |
|
ŻMKS POZNAŃ | 46 | 60 | 46 | 152.00 |
110. | POL-850 | PAWŁOWSKI | KAJETAN |
|
AZS POZNAŃ | 51 | 49 | 52 | 152.00 |
111. | POL-1015 | MICHNIEWICZ | BORYS |
|
YKP GDYNIA | 59 | 33 | 62 | 154.00 |
112. | POL-1290 | BOHDZIEWICZ | DOMINIKA |
|
OPTI CWM GDYNIA | 54 | 59 | 42 | 155.00 |
113. | POL-1702 | ORIOL | ŁUKASZ |
|
MKŻ ARKA GDYNIA | 41 | 61 | 54 | 156.00 |
114. | POL-1931 | BUDZISZ | MACIEJ |
|
KS "ZATOKA PUCK" | 49 | 45 | 64 | 158.00 |
115. | POL-1559 | FREUND | BRUNO |
|
MKŻ ARKA GDYNIA | 59 | 49 | 50 | 158.00 |
116. | POL-895 | KAMIEŃSKI | TOMASZ |
|
OPTI CWM GDYNIA | 71 | 27 | 61 | 159.00 |
117. | POL-125 | GRAJEWSKA | JULIA |
|
MKŻ ARKA GDYNIA | 32 | 62 | 66 | 160.00 |
118. | POL-1269 | MELLER | MIŁOSZ |
|
KS "ZATOKA PUCK" | 43 | 64 | 57 | 164.00 |
119. | POL-1373 | ZARADKIEWICZ | KAROL |
|
CHKŻ CHOJNICE | 55 | 50 | 59 | 164.00 |
120. | POL-20 | MONCZAK | BAZYL |
|
AZS POZNAŃ | 66 | 44 | 59 | 169.00 |
121. | POL-1411 | PETRYLA | ANNA |
|
KS WIATERNI NOWY TARG | 67 | 40 | 63 | 170.00 |
122. | POL-1434 | GRUBBA | MIKOŁAJ |
|
KS "ZATOKA PUCK" | DSQ | 45 | 51 | 171.00 |
123. | POL-1767 | BARTKOWIAK | ANNA |
|
AZS POZNAŃ | 63 | 54 | 56 | 173.00 |
124. | POL-1479 | WOJNOWSKA | ZUZANNA |
|
YK STAL GDYNIA | 58 | 58 | 57 | 173.00 |
125. | POL-985 | WASILEWSKA | OLIWIA |
|
SSW IŁAWA | 49 | 63 | 64 | 176.00 |
126. | POL-1435 | SZULIST | ARTUR |
|
MKŻ ARKA GDYNIA | 52 | 56 | 68 | 176.00 |
127. | POL-10 | SZPOR | JACEK |
|
WTW WARSZAWA | 56 | 46 | DNF | 177.00 |
128. | POL-130 | KRASODOMSKI | JAN |
|
YKP GDYNIA | 70 | 59 | 49 | 178.00 |
129. | POL-1048 | GRABOWSKA | WIKTORIA |
|
UKS "ZALEW KIELCE" | 58 | 54 | 69 | 181.00 |
130. | POL-1769 | DOBROWOLSKI | KAROL |
|
UKS FIR WARSZAWA | 63 | 60 | 58 | 181.00 |
131. | POL-934 | KONSTANTY | WOJCIECH |
|
UKŻ HORN KRAKÓW | 62 | 55 | 65 | 182.00 |
132. | POL-85 | ROBAKOWSKI | MAURYCY |
|
AZS POZNAŃ | 65 | 55 | 66 | 186.00 |
133. | POL-937 | KORYBALSKI | TOMASZ |
|
KS "ZATOKA PUCK" | 64 | 62 | 60 | 186.00 |
134. | POL-624 | KRĘŻEL | JAN |
|
MKŻ ARKA GDYNIA | 45 | DNF | DNF | 195.00 |
135. | POL-1275 | KOBELAK | KSENIA |
|
UKS "SZKWAŁ" LEGIONOWO | 69 | DNF | 53 | 197.00 |
136. | POL-1916 | GRALAK | JAN |
|
OPTI CWM GDYNIA | 64 | 66 | 67 | 197.00 |
137. | POL-8951 | HAUPA | EMIL |
|
OPTI CWM GDYNIA | 57 | DNF | 68 | 200.00 |
138. | POL-1562 | GAWLIŃSKA | KINGA |
|
MKŻ ARKA GDYNIA | 72 | 65 | 63 | 200.00 |
139. | POL-1126 | STEFAŃCZYK | PAUL |
|
UKŻ HORN KRAKÓW | 69 | 66 | 70 | 205.00 |
140. | POL-1004 | JASZCZUR | ANNA |
|
UKŻ HORN KRAKÓW | 70 | DNF | 62 | 207.00 |
141. | POL-1144 | PIKOR | TOBIASZ |
|
KS TURÓW ZGORZELEC | 61 | DNF | DNF | 211.00 |
142. | POL-1446 | DROBNIEWSKI | MAX |
|
MKŻ ARKA GDYNIA | 67 | DNF | DNF | 217.00 |
143. | POL-1128 | JAŚKOWIAK | ALEX |
|
MKŻ ARKA GDYNIA | 68 | DNF | DNF | 218.00 |
144. | UKS-2 | KONOPKA | JAROSŁAW |
|
UKŻ HORN KRAKÓW | DNF | DNF | 69 | 219.00 |
145. | POL-1703 | CHRABKOWSKI | BARTOSZ |
|
MKŻ ARKA GDYNIA | 71 | DNF | DNF | 221.00 |
146. | POL-112 | CZERSKI | FILIP |
|
MKŻ ARKA GDYNIA | DNF | DNF | DNF | 225.00 |
147. | POL-1626 | PIETRZAK | MATEUSZ |
|
OPTI CWM GDYNIA | DNF | DNF | DNF | 225.00 |
148. | POL-258 | NASUTO | WIKTORIA |
|
MKŻ ARKA GDYNIA | DNF | DNF | DNF | 225.00 |
Tabela wyników została sporządzona przez "Program Regatowy 2003 - Gdańsk" .
Czas wykonania : 2011-07-14 20:30:12