M-sce | Numer na żaglu | Nazwisko | Imię | Rok | Klub | Miejsca w wyścigach | Punkty Suma | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | POL-196469 | RUDAWSKI | MARCIN |
|
AZS UW | 1 | 1 | 7 | 9.00 |
2. | POL-19258 | GRYGLEWSKI | MICHAŁ |
|
SEJK POGOŃ SZCZECIN | 6 | 2 | 3 | 11.00 |
3. | POL-173475 | HANKE | MATEUSZ |
|
AZS AWFIS GDAŃSK | 2 | 6 | 5 | 13.00 |
4. | POL-188824 | URBA | PATRYK |
|
SEJK POGOŃ SZCZECIN | 7 | 3 | 10 | 20.00 |
5. | POL-191831 | DUBOWSKI | ARTUR |
|
MKS DWÓJKA WARSZAWA | 3 | 7 | 14 | 24.00 |
6. | POL-194968 | SKRABASZEWSKI | MATEUSZ |
|
MKŻ ARKA GDYNIA | 11 | 14 | 2 | 27.00 |
7. | POL-188571 | PIETRUSZEWSKI | DAMIAN |
|
MOS SSW IŁAWA | 17 | 9 | 6 | 32.00 |
8. | POL-192583 | KUBIAK | TADEUSZ |
|
SEJK POGOŃ SZCZECIN | 4 | 28 | 1 | 33.00 |
9. | POL-34 | KANISZEWSKI | JAKUB |
|
AZS AWFIS GDAŃSK | 5 | 5 | 23 | 33.00 |
10. | POL-191841 | KOWALCZYK | CYPRIAN |
|
UKS FIR WARSZAWA | 21 | 21 | 9 | 51.00 |
11. | POL-199074 | RODZIEWICZ | JAKUB |
|
KS SPÓJNIA WARSZAWA | 13 | 22 | 16 | 51.00 |
12. | POL-191842 | KLIMASZEWSKI | STANISŁAW |
|
MBSW/UKŻR GIŻYCKO | 18 | 8 | 26 | 52.00 |
13. | POL-195786 | CISZKIEWICZ | FILIP |
|
MKŻ ARKA GDYNIA | 26 | 4 | 24 | 54.00 |
14. | POL-201832 | ROSŁOŃ | JAKUB |
|
UKS FIR WARSZAWA | 27 | 19 | 8 | 54.00 |
15. | POL-194897 | LAHN | MIKOŁAJ |
|
CHKŻ CHOJNICE | 31 | 12 | 11 | 54.00 |
16. | POL-171258 | KRĘŻAŁEK | RADOSŁAW |
|
KŻ NYSA | 19 | 20 | 17 | 56.00 |
17. | POL-19183 | GENDASZEWSKI | MACIEJ |
|
SEJK POGOŃ SZCZECIN | 15 | 24 | 19 | 58.00 |
18. | POL-198206 | GOŁDA | LEW CEZARY |
|
MKS DWÓJKA WARSZAWA | 16 | 34 | 15 | 65.00 |
19. | POL-192682 | SAPIEJKA | MACIEJ |
|
MKŻ ARKA GDYNIA | 10 | 18 | 38 | 66.00 |
20. | POL-191833 | FIGIEL | MACIEJ |
|
SEJK POGOŃ SZCZECIN | 8 | 10 | BFD | 70.00 |
21. | POL-180763 | KUDER | MATEUSZ |
|
UKS FIR WARSZAWA | 23 | 30 | 18 | 71.00 |
22. | POL-190826 | KELLER | ARTUR |
|
UKŻ SIÓDEMKA | 34 | 13 | 27 | 74.00 |
23. | POL-193512 | SZATKOWSKI | RAFAŁ |
|
KS CŻ SZCZECIN | 12 | 11 | DNF | 75.00 |
24. | POL-16 | KALAFARSKI | SEBASTIAN |
|
MOS SSW IŁAWA | 20 | DNF | 4 | 76.00 |
25. | POL-195310 | SOBAŃSKI | MICHAŁ |
|
MKS DWÓJKA WARSZAWA | 24 | 16 | 37 | 77.00 |
26. | POL-166279 | RACZKOWSKI | ADRIAN |
|
MKŻ ARKA GDYNIA | 29 | 26 | 22 | 77.00 |
27. | POL-BN | MALĄG | MATEUSZ |
|
BAZA MRĄGOWO | 32 | 17 | 29 | 78.00 |
28. | POL-19268 | GARBIŃSKI | DAWID |
|
SEJK POGOŃ SZCZECIN | 9 | 47 | 25 | 81.00 |
29. | POL-195114 | BAJKO | OLEK |
|
JKKP | 36 | 33 | 12 | 81.00 |
30. | POL-194896 | SCHUTTA | DOMINIK |
|
MKŻ ARKA GDYNIA | 28 | 40 | 13 | 81.00 |
31. | POL-18882 | MICHALSKI | MAREK |
|
KŻ NYSA | 33 | 32 | 21 | 86.00 |
32. | POL-150261 | MALIŃSKI | MATEUSZ |
|
MKŻ ARKA GDYNIA | 14 | 45 | 31 | 90.00 |
33. | POL-171303 | MARCINKOWSKI | SZYMON |
|
UKŻ HORN KRAKÓW | 41 | 15 | 35 | 91.00 |
34. | POL-185443 | ROSNER | KAROL |
|
SEJK POGOŃ SZCZECIN | 35 | 36 | 20 | 91.00 |
35. | POL-194843 | TRALA | WOJCIECH |
|
KS SPÓJNIA WARSZAWA | 45 | 25 | 28 | 98.00 |
36. | POL-183368 | WOJDAKOWSKI | MAREK |
|
UKS FIR WARSZAWA | 25 | 42 | 33 | 100.00 |
37. | POL-196963 | KAMIŃSKI | MACIEJ |
|
UKŻ GROT OSIR SUWAŁKI | 44 | 27 | 34 | 105.00 |
38. | POL-184591 | BELA | PIOTR |
|
MKŻ ARKA GDYNIA | 38 | 43 | 30 | 111.00 |
39. | POL-201121 | BŁAŻEJCZYK | RAFAŁ |
|
PAŁAC MŁODZIEŻY OLSZTYN | 37 | 23 | DNE | 112.00 |
40. | POL-161696 | GIELNIAK | MIKOŁAJ |
|
MKŻ ARKA GDYNIA | 22 | 39 | BFD | 113.00 |
41. | POL-195309 | WILIMOWSKI | MIKOŁAJ |
|
UKS FIR WARSZAWA | 39 | 44 | 32 | 115.00 |
42. | POL-171259 | ŁUKASZEWICZ | DOMINIK |
|
MLKS KRAJNA SĘPÓLNO | 47 | 29 | 42 | 118.00 |
43. | POL-17347 | KAJZER | ADAM |
|
AZS AWFIS GDAŃSK | 40 | 35 | 43 | 118.00 |
44. | POL-167671 | PILARCZYK | MARCIN |
|
CHKŻ CHOJNICE | 48 | 38 | 36 | 122.00 |
45. | POL-157211 | SZOSTAK | JAKUB |
|
YK STAL GDYNIA | 30 | 41 | BFD | 123.00 |
46. | POL-166479 | STOLZMAN | MICHAŁ |
|
UKŻ HORN KARKÓW | 43 | 31 | BFD | 126.00 |
47. | POL-199296 | NAWRAT | KRYSTIAN |
|
LOK GARLAND GLIWICE | 46 | 37 | 44 | 127.00 |
48. | POL-173836 | JEDYNAK | JAKUB |
|
KŻ NYSA | 42 | 48 | 41 | 131.00 |
49. | POL-180762 | GIERCZAK | PIOTR |
|
YK STAL GDYNIA | 50 | 46 | 40 | 136.00 |
50. | POL-196961 | BUDZIK | BARTOSZ |
|
UKŻ GROT OSIR SUWAŁKI | 49 | OCS | 39 | 140.00 |
51. | POL-180716 | RZEPKA | JAKUB |
|
MKŻ ARKA GDYNIA | DNF | 49 | DNF | 153.00 |
Tabela wyników została sporządzona przez "Program Regatowy 2003 - Gdańsk" .
Czas wykonania : 2011-09-02 20:35:53