Niebawem Puchar Trenerów.

W dniach 17-19 sierpnia odbędą się regaty Kinder Joy of Moving – Puchar Trenerów. Regaty rozgrywane będą w ramach Żeglarskich Dni Gdyni – Volvo Gdynia Sailing Days, organizowane przy współpracy z Polskim Związkiem Żeglarskim i miastem Gdynia. Zapraszamy!!

 

Regaty o Puchar Trenerów rozgrywane podczas Volvo Gdynia Sailing Days, organizowane po raz drugi pod parasolem programu Kinder Joy of Moving, we współpracy PZŻ i Ferrero Polska Commercial w ramach Kinder Joy of moving – Radość Żeglowania www.radosczeglowania.pl.

W 2020 roku, to właśnie Kinder Joy of Moving – Puchar Trenerów rozpoczyna największy festiwal żeglarski w Polsce.

Regaty wolne od wpisowego, z akcentem na dobrą atmosferę, z pulą nagród 20 tyś zł, pakietami startowymi (w tym lycra startowa Kinder Joy of Moving), codziennym pasta party i nagrodami okolicznościowymi dla każdego z uczestników!

 

 

 

 

 

 

 

 

Relację filmową z każdego dnia regat będzie nagrywał Dzida Filmstudio, a za reportaż fotograficzny odpowiadam jeden z najlepszych fotografów sportowych Robert Hajduk.

Trenerów i Rodziców wraz z zawodnikami zapraszamy podwójnie, w tym roku nie będzie w Gdyni takiego tłoku, jak zazwyczaj 😉

 

Zawiadomienie o regatach.

 

Zgłoszenia do regat poprzez stronę: https://events.pya.org.pl/ oraz dodatkowo www.psko.pl

 

Nie może Cię tam zabraknąć – zapraszamy do Gdyni, żeglarskiej stolicy Polski!

 

 

Aktualności

Kategorie