Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

Specjalnie na 29 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy młodzież z naszej grupy Omegowej pod okiem trenera Pawła Nowakowskiego zbudowała łódkę typu OPTIMIST, która trafiła na orkiestrową licytację. Zapraszamy do udziału!

 

 

Prawie miesiąc młodzi żeglarze z naszego klubu pracowali nad wykonaniem łódki klasy Optimist, aby mogła ona zostać zlicytowana w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku gra po raz 29-ty! Oto krótki FILM z podsumowaniem ich pracy.

 

 

 

 

 

 

 

W tym roku zebrane środki przeznaczone będą dla dziecięcych oddziałów laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Liczymy, że wysiłek podopiecznych trenera Pawła Nowakowskiego przyczyni się do wsparcie tego szczytnego celu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W dniu finału WOŚP tj. w niedzielę 31 stycznie w basenie jachtowym w Gdyni odbył się uroczysty chrzest nowej jednostki oraz „próby morskie”. Całość można zobaczyć na FILMIE.

Łódka zbudowana jest metodą szycia i laminowania (stitch and glue) ze sklejki iglastej i liściastej. Listwa odbojowa, gniazdo masztu i detale wykończenia wykonano z drewna egzotycznego. Wszystkie połączenia wewnątrz zostały wylaminowane tkaniną szklaną 200g i epoksydem Sea line. Całość została zagruntowana żywicą epoksydową i polakierowana poliuretanem.

Naturalne piękno drewna jest niemożliwe do podrobienia w żadnym innym tworzywie. Włożony czas i zaangażowanie w powstawaniu naszej łódki uczynił ją jedyną w swoim rodzaju.

Aukcja dostępna TUTAJ

Zapraszamy do licytacji!! 

Comments are closed.