Inauguracja nowej strony www YKP GDYNIA

Strona www 100-lecia YACHT KLUBU POLSKI

Z okazji 100-lecia YACHT KLUBU POLSKI przygotowaliśmy nową szatę graficzną naszej strony internetowej.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z kilkoma nowościami, które na niej zawarliśmy, m.in. z kalendarium klubu oraz z kalendarium sportowym. Staraliśmy się, aby strona bardziej niż dotychczas prezentowała jak niesamowitym klubem jest YACHT KLUB POLSKI GDYNIA. Nie traktujemy jej jednak jako projektu zamkniętego, chcielibyśmy, aby przez kolejne miesiące Jubileuszu 100-lecia przybywało kolejnych ciekawych informacji. Waszą szczególną uwagę zwracamy na nową sekcję na stronie WSPOMNIENIA. Serdecznie zapraszamy wszystkich członków obecnych i byłych oraz sympatyków YKP do dzielenia się własnymi wspomnieniami! Prosimy przesyłajcie je do nas wraz z fotkami na email 100lat@ykp.gdynia.pl – zamieścimy je na stronie!

Jeśli chodzi o wspomnienia związane z naszą stroną internetową: dzięki Krzysztofowi Porazińskiemu, jesteśmy obecni w sieci już od 15 kwietnia 1997 roku, a zatem 27 lat ze 100 lat istnienia YKP, można nas znaleźć w internecie. Krzysztof Poraziński tworzył i opiekował się kolejnymi wersjami naszej strony przez 6 lat, aż do maja 2003 roku.

Od 3 maja 2003 roku, przez kolejne 8 lat, do 2 maja 2011 roku funkcjonowała strona autorstwa Michała Dworakowskiego, z grafiką Szymona Kaszuby wykonana w oparciu o system stron www sails.pl.

Następnie od 3 maja 2011, przez aż 13 lat, do 2 maja 2024 działała strona oparta o silnik WordPress i szablon Minimal, wykonana przez Michała Dworakowskiego z elementami graficznymi wykonanymi przez Szymona Kaszubę.

Strona www 2011-2024, Yacht Klub Polski Gdynia

Obecna strona internetowa została wykonana z okazji 100-lecia YKP w 2024 roku przez Michała Dworakowskiego oraz zespół Tomasza Gębały

Aktualności

Kategorie